فلاح در گفتگو با آنا:
دین‌داری و آزادی ملت‌ها دغدغه همیشگی امام خمینی(ره) بود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: امام خمینی(ره) در حرکت‌های مجاهدانه و مردم‌داری بی‌نظیر بود و در دین‌داری و آزادی ملت‌ها همیشه دغدغه داشت.

وحید فلاح در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل درباره شخصیت امام خمینی(ره) بیان کرد: آگاهی ایشان در سیاست‌های جهانی هوشمندانه بود و به همین دلیل شخصیت دینی، مذهبی و سیاسی جهانی محسوب می‌شود.

وی افزود: عشق به آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی تا حصول برقراری حکومت اسلامی و شجاعت امام خمینی(ره) مقابل رژیم تا دندان‌ مسلح شاه، نمونه بارزی از پیروزی انقلاب و تثبیت حکومت اسلامی در ایران است.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ، زهد و ساده‌زیستی امام خمینی(ره) را مهم برشمرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه ایشان مرجع تقلید جهان اسلام بود در آراستگی و سجایای مکارم اخلاق شخصیتی کامل و بی‌نظیر بود که هیچ‌وقت به زندگی دنیوی دل‌بستگی نداشت و این روحیه را تا زمان رحلتش حفظ کرد.

وحید فلاح

فلاح تصریح کرد: امام خمینی(ره) در وقت‌شناسی، نظم امور، وفاداری و عمل به قانون توجه ویژه به ارزش‌ها و رعایت حقوق دیگران و به‌خصوص به مسائل عبادی و مذهبی دارای ویژگی منحصربه‌فرد است.

وی ادامه داد: در رابطه با حکومت اسلامی امام راحل همیشه از اخلاص و توکل به خداوند متعال برخوردار بود و زمینه هوشیاری ملت ایران را فراهم کرد و تا پیروزی انقلاب اسلامی خوب آن را هدایت کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل نقش امام راحل و انقلاب اسلامی در جهان به‌ویژه در جهان اسلام را اثرگذار دانست و گفت: انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی کشورهای لبنان، یمن، عراق و شمال آفریقا و حتی در کشورهای غیراسلامی و در ظلم‌ستیزی مقابل استکبار جهانی تحول بزرگی ایجاد کرد.

تاریخ:
1398/03/19
تعداد بازدید:
80
منبع:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل می باشد.
Powered by DorsaPortal